KONST / Litografier / Färglitografi 15103085
nr 1510 3085
Lillan Michelin
(f. 1947), Sverige
Signerad, numrerad 25/290. Färglitografi, bildmått: 35x23 cm, yttermått inklusive ram: 47x34 cm
Lillan Michelin, svensk målare och grafiker född 1947.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 12 december 2022
kl 19:31:56
12/12 19:20:53
12 dec
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer